Opony przemysłowe

Sprzedaż i wymiana opon przemysłowych.
Prasa mobilna.

wymiana opon przemysłowych

Mecha-Tec Sp. z o.o. – profesjonalny serwis mobilny. Świadczymy usługi wymiany opon superelastycznych, pneumatycznych jak i opasek amortyzujących. Zlecenia wykonujemy bezpośrednio w miejscu eksploatacji wózka. Operacje demontażu i montażu wykonują fachowcy z dużym doświadczeniem, dysponujący odpowiednim sprzętem.
Posiadamy PRASĘ MOBILNĄ wraz z potrzebnym osprzętem do montażu opon pełnych i opasek amortyzujących.
Prowadzimy sprzedaż opon wszelkiego typu, jak również gąsienic i osprzętu do pojazdów przemysłowo-budowlanych, wózków widłowych, ładowarek, maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych i busów.
Szybka realizacja zgłoszeń.

Galeria:

Zapewniamy opony dla wszystkich branż przemysłowych, w szczególności na potrzeby branży wewnętrznej - oferujemy pełna gamę produktów: opony pneumatyczne, superelastyczne, pełne, niebrudzące, opaski amortyzujące itd.
Zapewniamy felgi do zastosowań przemysłowych: wieloelementowe, pod opaski amortyzujące, 5-częściowe, skręcane, bezdętkowe tłoczone itd.
Posiadamy mobilną i stacjonarną prasę oraz sprzęt do montażu opon. Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń. Współpracujemy z kilkoma producentami i dystrybutorami opon przemysłowych.

Jesteś zainteresowany zakupem/wymianą opon przemysłowych?

Poszukujesz informacji?
Oczekujesz wyceny?