Serwis wózków widłowych

Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne, umożliwiające przeprowadzanie bieżących napraw i remontów kapitalnych, zarówno w siedzibie naszej firmy jak i na miejscu u klienta, na zasadach Serwisu mobilnego.

serwis mobilny

Mecha-Tec Sp. z o.o. specjalizuje się w naprawach wózków widłowych.
Dział Serwisu dysponuje wysoce wykwalifikowaną kadrą pracowników, w zakresie obsługi, naprawy i doradztwa serwisowego. Nasi Technicy Serwisu posiadają ponad 20 letnie doświadczenie w obsłudze wózków widłowych. Mobilny Serwis jest w pełni zatowarowany i przystosowany do zadań związanych z naprawą wózków widłowych u klienta, dysponujemy również pojazdami przystosowanymi do mobilnego zakuwania przewodów i węży hydraulicznych oraz wymiany opon przemysłowych.

Serwis stacjonarny

Posiadamy w pełni wyposażony warsztat, umożliwiający wykonywanie napraw głównych i kompletnych remontów wózków widłowych oraz innych maszyn przemysłowych. Dysponujemy wyszkolona kadrą mechaników i specjalistycznymi narzędziami. Dysponujemy również magazynem części podstawowych i szybko zbywalnych.

serwis wózków widłowych

Serwis mobilny

Jeśli naprawę da się wykonać u klienta, jesteśmy w stanie to zrobić. Dysponujemy trzema w pełni wyposażonymi samochodami serwisowymi, z zapasem części.
Wykonujemy serwisy i obsługę techniczną oraz naprawy wózków widłowych u klienta.
Wykonujemy przeglądy okresowe zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego.

Wózki widłowe

Mobilna wymiana opon przemysłowych i zakuwanie węży oraz przewodów hydraulicznych

Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy do wymiany opon przemysłowych i zakuwania przewodów hydraulicznych, bezpośrednio u klienta.

mobilna hydraulika siłowa

Naprawy maszyn przemysłowych

Wykonujemy naprawy maszyn przemysłowych, w tym m.in.:

  • naprawy konstrukcji,
  • siłowników,
  • silników,
  • skrzyń przekładniowych,
  • hydrauliki siłowej.
serwis
Relokacja maszyn i urządzeń

Galeria:

Jesteś zainteresowany serwisem/naprawą wózka widłowego?

Poszukujesz informacji?
Oczekujesz wyceny?